Olej na sololitu, 52x59 cm. Signováno vpravo doel Jos. Hron. Olištováno.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: 1915 - 2006
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 78 000 Kč.