Josef Istler - Nařvan

Kombinovaná technika na lepence, 38x28 cm, signováno vpravo dole Istler, rám, pasparta, zaskleno.

1919, Praha - 2000, Praha
Žák Waltra Höfnera. Surrealistický malíř a grafik. Jeho tvorbu ovlivnilo setkaní s významnými českými surrealisty K. Teigem a Toyen. Velké množství samostatných výstav.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4872. Nařvan
Dražba ukončena:26.05.2016 20:13:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč