Josef Jambor - Daleký výhled

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Jambor 1940, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

11667. Daleký výhled
Dražba ukončena:28.06.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč