Josef Jambor - Políčka u lesa

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 24x29 cm. Signováno vlevo dole Jambor 1953. Rám.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

35397. Políčka u lesa
Dražba ukončena:26.09.2019 21:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč