Josef Jambor - Strom v mokřinách

Olej na kartonu, 19x15 cm. Signováno vpravo dole Jambor 1934. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

48529. Strom v mokřinách
Dražba ukončena:26.08.2020 21:48:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč