Josef Jambor - Ta naše Morava

Akvarel, 31x18 cm. Signováno vpravo dole Jambor. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

34506. Ta naše Morava
Dražba ukončena:18.09.2019 21:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč