Josef Janoušek - Žluté kaly

Olej na kartonu, 47x33 cm. Signováno vpravo dole Janoušek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

304417. Žluté kaly
Dražba ukončena:12.04.2020 20:10:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (12.04.2020 20:05:31) 4156
700 Kč 12.04.2020 14:20:58 683