Josef Jelínek - Altán v parku

Olej na překližce, 26x30 cm. Signováno vlevo dole J. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov

Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

78542. Altán v parku
Dražba ukončena:29.05.2022 20:40:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč