Josef Jelínek - Husopaska na poli

Olej na kartonu, 27x36 cm, signováno vpravo dole J. Jelínek 1936, rám.

o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov

Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

15454. Husopaska na poli
Dražba ukončena:24.01.2018 20:44:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč