Josef Jelínek - Konvolut dvou prací - portrét a skála

Olej na kartonu, 49x39 cm, 51x38 cm. Signovány J Jelínek 1928 a 1937. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov

Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

94265. Konvolut dvou prací - portrét a skála
Dražba ukončena:30.04.2023 21:12:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč