Josef Jelínek - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vpravo dole J. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov

Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

94208. Výhled do kraje
Dražba ukončena:30.04.2023 20:49:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč