Josef Jelínek - Žně v okolí Nové Paky

Olej na kartonu. 43x53 cm. Signováno vpravo dole J. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 3. prosince 1871 Čimelice – 20. srpna 1945 Turnov

Akademický malíř, sochař, loutkář a pedagog.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.

303250. Žně v okolí Nové Paky
Dražba ukončena:19.01.2020 20:11:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč