Josef Jíra - Za rybníkem

Akvarel, 32x44 cm, signováno vpravo dole Josef Jína 1958, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pravost ověřena Markétou Jírovou, dcera Josefa Jíry.

3382. Za rybníkem
Dražba ukončena:26.11.2015 20:43:03
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč