Josef Jíra - Akt s beránkem

Litografie, 30x20 cm. 2/30. Signováno vpravo dole J. Jíra 83. Pasparta.

o autorovi: 1929 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

37296. Akt s beránkem
Dražba ukončena:13.11.2019 21:47:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč