Josef Jíra - Kaplička a ruka s květinou

Suchá jehla, 15x10 cm. Signováno vpravo dole J.Jíra 93. Pasparta,sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1929 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

40484. Kaplička a ruka s květinou
Dražba ukončena:12.02.2020 19:37:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč