Josef Jíra

64500. Mše

popis: Barevná litografie, 53x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou Josef Jíra 80. Pasparta.

Pozn.: Pasparta ušpiněna.

o autorovi: 1929 - 2005
Narodil se v Turnově. Studoval nejprve na odborné šperkařské škole v Turnově, poté na pražské AVU u prof. Holého, Nejedlého, Rady. Věnoval se malbě, propagační grafice a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

dražba ukončena: 16.09.2021 21:44:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč