Josef Jíra - První sněženky (předjaří)

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J.Jíra 97. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1929 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

posouzeno znalcem
154313. První sněženky (předjaří)
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 7:27:12 4180