Josef Jiří Kamenický - Jízda králů - Vlčnov

Olej na plátně, 39x50 cm, signováno vlevo dole J. J. Kamenický, rám

1910, Brno-Lískovec
Student veřejné školy uměleckých řemesel v Brně (1928-1933). Poté studia na AVU v Praze (1938-1940 a 1945-1946; prof. Nechleba). Vystavoval především na Moravě.

3369. Jízda králů - Vlčnov
Dražba ukončena:26.11.2015 20:49:23
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč