Josef Kábrt - Spolek vousatých mužů

Kresba, 36x47 cm, signováno dole uprostřed, datováno 1968, rám, pasparta, zaskleno.

1292. Spolek vousatých mužů
Dražba ukončena:02.06.2014 23:12:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč