Josef Kábrt - Dívka s náhrdelníkem

Olej na sololitu, 67x41 cm. Signováno vpravo dole Kábrt. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: Narozen: 14. října 1920, Lomnice nad Popelkou
Úmrtí: 7. února 1989, Praha

Josef Kábrt byl český malíř, grafik, ilustrátor, animátor, režisér a scenárista animovaného filmu, spoluzakladatel studia animovaného filmu Bratři v triku.
Filmy: O klukovi z plakátu, Zelezny klobouk, The Steel Helmet, Svatební košile, Slavík a růže
Umělecké režie: Zelezny klobouk, My Twelve Daddies

22496. Dívka s náhrdelníkem
Dražba ukončena:26.09.2018 21:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč