Josef Kábrt - Konvolut 61 grafických listů Josefa Kábrta

Různé grafické techniky, od 6x5 cm do 15x10 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: 3 listy mírně poškozeny, konvolut obsahuje 25 listů ex libris F. Jelínek z toho 18 číslovaných od čísla 2.

o autorovi: Narozen: 14. října 1920, Lomnice nad Popelkou
Úmrtí: 7. února 1989, Praha

Josef Kábrt byl český malíř, grafik, ilustrátor, animátor, režisér a scenárista animovaného filmu, spoluzakladatel studia animovaného filmu Bratři v triku.
Filmy: O klukovi z plakátu, Zelezny klobouk, The Steel Helmet, Svatební košile, Slavík a růže
Umělecké režie: Zelezny klobouk, My Twelve Daddies

104157. Konvolut 61 grafických listů Josefa Kábrta
Dražba ukončena:26.10.2023 21:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč