Josef Kiesewetter - Zaslíbení

Kombinovaná technika, 40x40 cm. Signováno vpravo nahoře J. Kiesewetter 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1934 – 2015
Malíř, grafik. Studoval užitou a propagační grafiku na Státní uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti u K. Hofmana, J. Jaška a K. Kořínka. Věnoval se volné i užité grafice, úpravám knih, vědecké knižní ilustraci, scénické a propagační tvorbě, realizacím v tepané mědi, prostorovým kompozicím z betonu a tepané mědi. Od r. 1994 byl členem výboru SVUM Hodonín. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Galerie Slováckého muzea v Uherském Hradišti a Galerie v Zirci (Maďarsko).

Josef Kiesewetter
78922. Zaslíbení
Dražba ukončena:29.06.2022 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč