Josef Kilián - Květiny II.

Olej na plátně, 31x24 cm. Signováno dole uprostřed Kilián 62. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

48433. Květiny II.
Dražba ukončena:26.08.2020 20:08:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč