Josef Kilián - Z jižních Čech

Olej na plátně, 25x31 cm. Signováno dole uprostřed Kilián 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

48755. Z jižních Čech
Dražba ukončena:27.08.2020 21:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč