Josef Konečný (1907) - Stromy u statku

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 41x53 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 63 cm

 

o autorovi: 1907 - ?
Malíř. Studoval Školu uměleckých řemesel v Brně u prof. Süssera a na AVU v Praze u O. Nejedlého a V. Nechleby. Žil a pracoval v Praze.

vydraženo doporučujeme
88286. Stromy u statku
Dražba ukončena:01.01.2023 20:44:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 500 Kč limit (01.01.2023 20:41:45) 1548
2 400 Kč 01.01.2023 20:41:46 10718
2 300 Kč limit (01.01.2023 20:38:57) 1548
2 200 Kč 01.01.2023 20:38:58 5305
2 100 Kč limit (01.01.2023 20:37:11) 1548
2 000 Kč 01.01.2023 20:37:12 10718
1 900 Kč limit (01.01.2023 20:34:52) 1548
1 800 Kč 01.01.2023 20:34:53 10718
1 700 Kč limit (01.01.2023 20:34:14) 1548
1 600 Kč 01.01.2023 20:34:15 10718
1 500 Kč limit (01.01.2023 20:34:07) 1548
1 400 Kč 01.01.2023 20:34:08 10718
1 300 Kč limit (01.01.2023 20:33:03) 1548
1 200 Kč 01.01.2023 20:33:04 5305
1 100 Kč limit (01.01.2023 20:32:27) 1548
1 000 Kč 01.01.2023 20:30:17 10718
900 Kč 01.01.2023 20:30:10 5305
800 Kč 01.01.2023 20:29:29 10718
700 Kč 01.01.2023 20:29:16 5305
600 Kč 01.01.2023 20:22:33 1252
500 Kč 16.12.2022 14:25:15 1548