Kombinovaná technika, 41x53 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1907 - ?
Malíř. Studoval Školu uměleckých řemesel v Brně u prof. Süssera a na AVU v Praze u O. Nejedlého a V. Nechleby. Žil a pracoval v Praze.