Josef Konečný - Dělání stropnic

Olej na plátně, 63x53 cm, signováno vpravo dole Konečný Žar 49, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5319. Dělání stropnic
Dražba ukončena:28.09.2016 20:15:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč