Josef Konečný - Bohatá kytice

Olej na plátně fixováném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Jos. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

101305. Bohatá kytice
Dražba ukončena:27.09.2023 20:06:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč