Josef Konečný - Bohatá kytice

Olej na překližce, 40x30 cm. Signováno nahoře vlevo Jos.Konečný. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

300613. Bohatá kytice
Dražba ukončena:07.09.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč