Josef Konečný

39749. Bohatá kytice

popis: Olej na překližce. 30x24 cm. Signováno vlevo nahoře Jos. Konečný. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989
Narodil se v Žarošicích u Ždánic. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, který mu byl velkou tvůrčí inspirací. Věnoval se malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:00:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč