Josef Konečný - Děvče u chalupy

Olej na plátně, 57x68 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

23518. Děvče u chalupy
Dražba ukončena:31.10.2018 19:00:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč