Josef Konečný - Děvčica z Vlčnova

Olej na kartonu, 55x30 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

33971. Děvčica z Vlčnova
Dražba ukončena:27.06.2019 19:15:44
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč