Josef Konečný - Dvojice na cestě

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

305997. Dvojice na cestě
Dražba ukončena:01.09.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč