Josef Konečný - Honci

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

111744. Honci
Dražba ukončena:11.02.2024 20:29:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč