Josef Konečný - Kytice s motýlem a včelkou

Olej na překližce. 21x21 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

39890. Kytice s motýlem a včelkou
Dražba ukončena:29.01.2020 21:30:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč