Josef Konečný - Kytice s motýly

Olej na desce, 80x60 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

48719. Kytice s motýly
Dražba ukončena:27.08.2020 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč