Josef Konečný

54675. Kytice v hnědém džbánku

popis: Olej na plátně, 66x50 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1909-1989
Narodil se v Žarošicích u Ždánic. Studoval pražskou AVU u prof. Nechleby, který mu byl velkou tvůrčí inspirací. Věnoval se malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč

dražba ukončena: 27.01.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč