Josef Konečný - Kytice v hnědém džbánku

Olej na plátně, 66x50 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

54675. Kytice v hnědém džbánku
Dražba ukončena:27.01.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč