Josef Konečný - Na kraji vesnice

Olej na plátně, 110x146 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný 53. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

49467. Na kraji vesnice
Dražba ukončena:01.10.2020 22:05:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč