Josef Konečný - Na lovu

Olej na překližce, 65x80 cm, signováno vlevo dole J. Konečný, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

15684. Na lovu
Dražba ukončena:25.01.2018 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč