Josef Konečný - Náves s rybníčkem

Olej na kartonu, 28x37 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zaskleno v původním rámu.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

305475. Náves s rybníčkem
Dražba ukončena:06.07.2020 20:06:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč