Josef Konečný - Pestrá kytice

Olej na sololitu, 99x79 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

301929. Pestrá kytice
Dražba ukončena:04.11.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč