Josef Konečný - Pestrá kytice

Olej na plátně, 78x61 cm. Signováno dole uprostřed Josef Konečný. Rámováno.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

68875. Pestrá kytice
Dražba ukončena:25.11.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč