Josef Konečný - Pražské panorama

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole J. Konečný. Rám.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

19728. Pražské panorama
Dražba ukončena:25.04.2018 21:41:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč