Josef Konečný - Šohaj v kroji

Olej na kartonu, 41x22 cm. Signováno vpravo dole J. Konečný. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

68759. Šohaj v kroji
Dražba ukončena:24.11.2021 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč