Josef Konečný - U rybníka

Olej na sololitu, 22x27 cm. Signováno vpravo dole Jos. Konečný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

43870. U rybníka
Dražba ukončena:30.04.2020 19:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč