Josef Konečný - V tanci

Olej na kartonu, 35x30 cm, signováno vpravo dole Konečný, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

10668. V tanci
Dražba ukončena:31.05.2017 22:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč