Josef Konečný - Zátiší s květy, lesními plody

Olej na překližce, 81x60 cm. Signováno vlevo nahoře Jos. Konečný. Rámováno.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

57295. Zátiší s květy, lesními plody
Dražba ukončena:31.03.2021 21:51:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč