Josef Konečný - Žně

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Konečný. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1989

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

300353. Žně
Dražba ukončena:29.08.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.08.2019 20:05:23 3794