Josef Koudelka - Dětský úsměv

Olej na plátně, 39x29 cm, signováno vpravo uprostřed J. Koudelka 1919, rám.

1877, Klobouky u Brna - 1960, Praha
Student AVU (1895-1903, prof. Sequense, Pirner, Brožík a Schwaiger). Věnoval se figurální malbě, portrétování a studiu na Moravském Slovácku. V letech 1910-1912 studijní pobyt v Lublani a roku 1928 v Itálii.

Pozn.: Rám poškozen.

5670. Dětský úsměv
Dražba ukončena:29.09.2016 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč