Josef Koudelka - Pražské panorama z Petřína

Olej na kartonu, 30x35 cm, signováno vlevo dole J. Koudelka, bez rámu.

1877, Klobouky u Brna - 1960, Praha
Student AVU (1895-1903, prof. Sequense, Pirner, Brožík a Schwaiger). Věnoval se figurální malbě, portrétování a studiu na moravském Slovácku. V letech 1910-1912 studijní pobyt v Lublani a roku 1928 v Itálii.

1876. Pražské panorama z Petřína
Dražba ukončena:28.01.2015 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč