Josef Koudelka - Sklizeň brambor

Olej na kartonu, 46x33 cm,m signováno vpravo dole, rám.

1877, Klobouky u Brna - 1960, Praha
Student AVU (1895-1903, prof. Sequense, Pirner, Brožík a Schwaiger). Věnoval se figurální malbě, portrétování a studiu na moravském Slovácku. V letech 1910-1912 studijní pobyt v Lublani a roku 1928 v Itálii.

1683. Sklizeň brambor
Dražba ukončena:27.11.2014 19:07:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 27.11.2014 14:32:37 216